Söke HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN: 0(256) 518 9491

Etkinlikler

Söke Kent Konseyi

3. Serçin Yılan Balığı Şenliği Başarıyla Gerçekleştirildi

- +

 

136_sercinsenligiyilkanbaligisenligi_etkinlik_gunu3  136_sercinsenligiyilkanbaligisenligi_etkinlik_gunu7 136_sercinsenligiyilkanbaligisenligi_etkinlik_gunu10  136_sercinsenligiyilkanbaligisenligi_etkinlik_gunu16

Söke Belediyesi tarafından bu sene 3.’sü düzenlenen Serçin Yılan Balığı Şenliği büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Bir çok aktivitenin yer aldığı şenlikte Kent Konseyimiz Kadın ve Gençlik Meclisleriyle aktif olarak yer aldı.

Kadın Meclisimiz Kent Konseyimiz tarafından açılan stantta kadınlarımızın el emeklerinden çıkan ürünleri satma imkanı yakalayarak ev ekonomilerine katkıda bulundular. Kadın Meclisimizin oluşturduğu halk oyunları ekibi de izleyenlerin beğenisini kazanan gösterilerini sunma fırsatı buldu.

Gençlik Meclisimiz ise şenliklere 25 kişilik bir ekip ile katkı sundu. Hem sahne arkasında hem protokolde hem de stantlarda gönüllü olarak Söke Belediyesi’ne destek oldular. Sadece personel olarak destekle de kalmayarak 23 kişilik bir grup ile de Söke’den Serçin’e bisikletleriyle gelen 170 kişilik grubun içinde yer aldılar.

Ayrıca Söke Kent Konseyi senlik bitimi sonrası bir değerlendirme raporu hazırlayarak Söke Belediye Başkanlığı’na iletti.

3.Serçin yılan Balığı Şenliği haberi için tıklayınız

3.Serçin Yılan Balığı Şenliği haberi için tıklayınız

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.